Internetová televize

Poskytujeme kvalitní IPTV (internetová televize), vč. kanálů CET21. Služba umožňuje nahrávání až 40 hodin záznamu a archiv všech pořadů až 7 dnů v ceně. Příjemný vzhled a přehlednost ovládání. Set-top-box umožní sledování pořadů na jakékoli televizi a navíc i na dalších zařízeních (tablet, PC, mobil...) - dle libosti.

Tuto bezkonkurenční službu můžete využít okamžitě. Nízká datová náročnost, vysoká kvalita a spolehlivost vám zajistí nerušené sledování vaší oblíbené televizní stanice.

Nabízíme týdenní zkušební provoz ZDARMA. Již v základní nabídce je 49 TV programů vč. 7 denního archívu s možností 40 hodin nahrávek za cenu 79 Kč vč. DPH. Možnosti rozšíření programové nabídky s balíčkem pro sport, dětské pořady, vědecké nebo erotické. Komplexnost daných služeb jistě oceníte již při prvním testu.

Rozdíl proti konkurenční nabídce v našem regionu je to, že služba je od počátku pro svou kvalitu a malou náročnost na internetové připojení určena jako primární zdroj TV pro domácnost.

Ceník IPTV dle tarifu internetu

ceník IBS internet IPTV

Pro zřízení služby internetové televize je třeba zakoupit set-top-box. Jedná se o jednorázovou investici.
Cena set-top-boxu (zvýhodněna dle tarifu IPTV):

Programová skladba balíčků

Basic

iptv basic

Ke skladbě Basic+ možnost objednání tématických balíčků (přehled zde).

Standard (Basic + Standard)

iptv standard

Max (Basic + Standard + Max)

iptv max

Změna TV kanálů vyhrazena.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá 08:30 - 11:00
12:00 - 17:00
So - Ne zavřeno

Možnost platby kartou